uk en ru

Triolan.TV: Кабельне телебачення

Популярні українські канали. Преміум-канали від світових виробників.
Єдиний тариф для всіх форматів телебачення. Розумний вибір за доступною ціною.

Кабельне від Тріолан - це ...

Аналогове ТБ
75 каналів у аналогу

Класичний формат кабельного телебачення. Не потребує додаткового обладнання - для перегляду підійде будь-який ТВ-приймач.

Для підключення використовується коаксіальний кабель - його ще кличуть «антенним». Більшість телеприймачів (за виключенням, мабуть, телевізорів якихось дуже спецефічних модифікацій) підтримують цей формат сигналу, тож складнощів із переглядом не повинно виникати.

Але є й недоліки формату - кількість каналів у аналогу обмежена 75 (77) каналами. Це технічна межа формату. Також, зображення високої якості (HD, 4K и т. ін.) у аналоговому форматі не побачити.

Цифрове ТБ
130+ каналів у DVB-C

Цифрове телебачення. Більш сучасний формат телевізійного мовлення, порівняно з аналогом. Для перегляду вже потребує додаткового обладнання - тюнера.

Тюнер може бути вбудованим у телеприймач. Якщо ні - його доведеться придбати окремо. Для підключення використовується той самий коаксіальний кабель, що й для аналогового ТБ. Більш того, сигнали «аналогу» та «цифри» йдуть тим самим кабелем «пліч о пліч» - тож прокладати окремий кабель для аналогу та цифрового ТБ не знадобиться.

Каналів - 100 та більше. При цьому, формат вже може вміщувати версії каналів у високій якості (HD).

IP-телебачення
130+ каналів у IPTV

Цифрове телебачення. Найгнучкіший з усіх доступних форматів. Для перегляду потрібен комп'ютер, смартфон або ж Smart TV. Можна дивитись ще й на звичайному телевізорі, але в цьому випадку знадобиться спеціальна приставка.

Для користування - потрібно бути підключеним до цифрового порту Тріолан. Для підключення використовується звита пара. У окремих випадках (наприклад - у приватному будинку) сигнал можна отримувати також і по оптичному кабелю.

Каналів - понад 130. Технічних обмежень на кількість каналів немає. Якщо є підписка на цифровий порт - можна дивитись ще й канали інших постачальників або провайдерів, які мовлять через IP.

телебачення

без прихованих тарифів
  • Навіть якщо Ви одночасно дивитесь усі три формати, розмір абонплати залишається незмінним
  • Під час підключення декількох ТВ-приймачів Ви сплачуєте лише за роботи з підключення - абонплата не змінюється
  • Потрібна допомога із налаштуванням телевізора? Допоможемо із налаштуванням без додаткових оплат
тарифи та підключення

З переліком доступних телеканалів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті провайдера програмної послугиТОВ »Контент Трейдінг«

Додаткова інформація

Додаткове обладнання. Особливості IPTV. Додаткові канали.
Додаткове обладнання

ТВ-тюнер. Призначений для перегляду цифрового телебачення. Якщо так сталося, що телевізор не обладано вбудованим тюнером, його потрібно буде придбати окремо. Підходять лише тюнери стандарту DVB-C. Ефірні (DVB-T, DVB-T2) та супутникові (DVB-S) у кабельних мережах працювати не будуть. З сумісних моделей можна придбати World Vision T62A Lan, але підійде й будь-який тюнер вказаного стандарту. Проте, перед придбанням краще порадитись із майстром.

IP-приставка. Призначена для перегляду IPTV на телевізорі. Крім того, дозволяє перетворити звичайний телеприймач у повноцінний медіацентр - залежно від можливостей приставки. З сумісних моделей - World Vision i64, IneXt TV4, GI Lunn 28 или H96 Max X2. Але прибати, звісно, Ви можете яку Вам більш зручно та де вам зручніше. Якщо знадобиться допомога з налаштуванням - допоможемо. Налаштування обладнання - безкоштовне.

Особливості IPTV

У багатоповерхівці. При підключенні звитою парою для перегляду IPTV вам знадобиться цифровий порт , який надається Вам без орендної платні, але не дає доступу до мережі Тріолан. Проте, гроші за прокладання кабелю не будуть витраченими марно. Якщо Вам знадобиться активувати доступ до мережі - достаточно буде увімкнути таку функцію та провести авансовий платіж.

У приватному секторі. Оптичний кабель для підключення до цифрового порту чудово підійде ще й для отримання ТВ-сигналу у приватному будинку саме у форматі IPTV. Тобто, другий кабель для того, щоб почати користуватись кабельним, прокладати не потрібно.

Для перегляду IPTV використовуються спеціальні програми-програвачі. Вони дещо відрізняються для окремих операційних систем. На веб-сайті провайдера послуги можна отримати інформацію щодо використання таких програм.

Додаткові канали

У пакет доступних телеканалів ми додаємо контент, який буде цікавим максимально широкій аудиторії глядачів. При цьому, ми не відокремлюємо будь-які канали у окремі пакети, щоб брати за них окрему платню.

Але трапляється так, що популярний та бажаний канал «продається» або ж разом з іншими (тим самим - коштує дорожче), або ж коштує стільки ж, скільки коштує половина існуючих каналів. Тож додати його до переліку доступних - означає суттєво змінити вартість послуги для всіх без винятків. Навіть якщо цей канал буде дивитись лише частина користувачів.

Тому, на цей час, можливість підключати додаткові канали відсутня.

Альтернативні способи перегляду каналів у форматі IPTV

Додаток для Android та iOS.

Задля комфортного перегляду на смартфонах, які керовані ОС Android або на пристроях від Apple існує спеціальний додаток.  Завантажити його можна у відповідній крамниці. Інструкція до додатку досить проста - завантажуємо, інсталюємо, користуємось. Але зверніть увагу -  додаток праціює лише у мережі Тріолан. У мережах інших провайдерів доступ до каналів у додатку буде неможливим.

App Store Google Play

Додаток для SMART TV.

Щоб переглядати телеканали на SMART-телевізорах на платформах LG Smart TV та Android TV також є спеціальний додаток.

Його (додаток) можна завантажити та встановити на телевізор з відповідної крамниці для Вашого телевізора - Google Play або у LG Content Store для телевизорів від LG Electronics

Android TV LG Content Store

Зверніть увагу. Застосунок для телевізорів LG підтримується виключно на моделях 2016 та наступних років випуску (LG webOS версій 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 6.0, 22 та більше) та для регіону «Україна». Для інших моделей та якщо на телевізорі встановлено інший регіон у налаштуваннях - застосунок буде недоступний.

Окрім того, канали можна переглядати просто у веб-браузері - без встановлення додаткового програмного забезпечення на Ваш комп'ютер, планшет чи смартфон. Для цього потрібно завітати на спеціальну сторінку - iptv.triolan.com.ua, де, без будь-яких додаткових дій, можна одразу ж починати дивитись улюблені телеканали.

Веб-трансляція доступна лише з мережі Тріолан. Також, для коректної роботи онлайн перегляду знадобиться остання версія веб-браузера.

дізнайтесь як підключити телебачення від Тріолан

тарифи та підключення