uk en ru

Сервіс для клієнтів

Контакт-центр 24/7. Виклик майстра як у день звернення, так і на будь-яку дату.
Більшість питань успішно вирішується, якщо своєчасно звернутись по допомогу.
24/7

Якщо у Вас щось не працює, або ж Вам здається, що не працює - вам потрібен Сервіс.

Сервіс - це звернення за допомогою контакт-центру, або ж у інший спосіб, до майстра, який Вас обслуговує.

Сервіс для основних видів послуг безкоштовний. Є нюанси, наприклад, коли Ваш кіт пошкодив Ваш кабель, але вони  зрозумілі та легко долаються життєвою мудрістю.

Тому, за найменших підозр, що щось йде не так, як повинно йти, без якихось коливань та зволікань - виклийкайте майстра

Проте, не слід забувати, майстри не чарівники. Вони вміють та можуть багато чого, але далеко не все. Наприклад, налаштувати айпі версії шість на Убунту зможе далеко не кожен майстер.

Куди звертатись?

Телефони контакт-центру об'єднані в єдину систему, тож здебільшого, з будь-якого питання можна телефонувати за будь-яким з наявних номерів телефонів. Мобільні номери призначені більше для тих, кому з якихось причин незручно телефонувати за міським номером.

У Facebook також можна поставити цікавляче запитання та отримати на нього відповідь або ж допомогу від консультанта контакт-центру. Проте цей спосіб не такий швидкий, як за телефонами.

Крім того - заявку можна залишити у Особистому кабінеті без участі консультанта контакт-центру. Тому, якщо буде потрібна будь-яка додаткова консультація - доведеться дочекатись вказаного у заявці часу.

телефони контакт-центру

Як викликати майстра?

Найефективніший та найшвидший спосіб - за телефонами контакт-центру. Ще можна залишити повідомлення у Фейсбуці або ж у особистому кабінеті, але це набагато довше.

Звісно, Ви можете зателефонувати просто майстру. Але майстри відповідають на дзвінки коли на чергуванні, але не на драбині, та мають вільни руки. Тож, якщо виникло питання - краще за все одразу ж звернутися до контакт-центру.

Контакт-центр працює цілодобово.

телефони контакт-центру

Коли прийде майстер?

Якщо проблема потребує пристуності на місцевості або ж напруження інженерної думки, роботи проводяться з 8 до 22, без вихідних. Такий підхід зумовлений виключно складнощами роботи у льохах та на горищах у темну частину доби.

Зустрічається таке, що проблема знаходиться не поза зачиненими дверима Вашого приміщення та досить ймовірно, що відремонтують без Вас. Але, оскільки впевнитись, що її вирішено повністю можете тільки Ви, то, у разі, якщо буде потреба у Вашій присутності або сприянні - з Вами погодять зручний для Вас час.

Як поповнити рахунок?

Майже всюди доступні практично всі способи оплати. Через банк, через термінали або ж через інтернет.

Ваша сплата за інтернет потрапляє на рахунок Вашого майстра, який надає Вам послугу. Ваша сплата за телебачення - на рахунок провайдера програмної послуги. Та й, в цілому - не має значення, у який саме спосіб вона туда потрапляє.

Але, оскільки різні послуги мають різні рахунки та іх важливо не плутати, ми рекомендуємо сплачувати у спеціалізованих платіжних системах або ж сплачувати банківською карткою через інтернет.

Перелік доступних платіжних систем та способів оплати можна знайти за цим посиланням

Передплата

Ви завжи сплачуєте  наперед. Ви замовляєте послугу, й Ваша оплата є підтвердженням Вашої згоди з публічними умовами її надання.

Надходження Вашої передплати є початком відносин із Тріоланом, а її вичерпання - їх завершенням.

Ви не можете бути винні Тріолану. Підключившись, Ви вносите передплату та отримуєте послугу рівно на цю суму. Як тільки оплата закінчується, послуга припиняє надаватись..

Підключення та відключення

що корисно знати про підключення та відключення від послуг
Як підключитись до Тріолан?

Зателефонувати до контакт-центру та викликати майстра. Майстер прибуде у зручний для Вас час та зробить все необхідне для з'єднання Ваших пристроїв із мережею Тріолан. Якщо у Вашому приміщенні вже є мережа та до розподільчих скриньок мережі Тріолан прокладено необхідні кабелі, сплачувати потрібно буде лише за підключення до мережі. Якщо ж чогось із цього немає або воно неналежної якості, доведеться сплатити за його створення.

Ціна підключення складається з самого підключення до мережі, сплати за організацію точок та створення кабельної мережі. Прокладання кабелю зовні приміщень обійдеться дещо дорожче, ніж у приміщеннях. Суми вже містять вартість усіх матеріалів та робіт та не залежать від різновиду кабелю - коаксіальний, звита пара або оптика. Якщо прокладається два кабелі, доведеться сплачувати двічі. Є нюанси. Якщо для прокладання кабелю потрібно перемістити сейф вагою в одну тону або ж просвердлити стіну товщиною у метр - у стандартну ціну за  метр кабелю не вкластися. Але завжди можна знайти компромісне рішення.

Сплачена вами абонентська ділянка мережі - кабель від під'їздної скриньки до Вашого примішення та у ньому - це Ваша власність. Якщо його поцупили, це вкрали у Вас. Якщо його пошкодили, ми відремонтуємо, але, якщо його ушкодили так, що потрібно прокладати знову - доведеться знову й сплачувати. При цьому зважайте, що ми приймаємо досить ефективні заходи з протидії вандалам. Але нюанси де та чиє - потрібно знати.

Точка це два місця, що поєднуються сплаченим кабелем. Сенс точки в тому, що на кінцях кабелю повинно встановлювати роз'єми, а вони не безкоштовні. Тут також є нюанси. Одна справа - прокласти кабель у приміщення, під'єднати світч, що лежить під столом, та у нього ввімкнути два комп'ютери, які стоять на столі - це одна точка. Інша справа встановити світч у передпокої та від нього кинути кабель до одного комп'ютера на кухню та до другого - до спальні - це вже три точки..

Зазвичай, послуги стають доступними одразу ж після підключення. Проте, у Вас немає передплачених днів користування, тож Вам потрібно поповнити свій рахунок. Поповнювати можна на будь-яку суму - якихось обмежень або ж бонусів за передплату не існую. Рекомендується сплачувати на 30 діб наперед.

Як відключитись від Тріолан?

Якщо Вашу передплату вичерпано, доступ до послуг буде обмежено. На цьому Ваше відключення від Тріолан здійснилось. Більше нічого робити не потрібно.

Вам може знадобитись відключення від послуг при позитивному балансі. Телефонуйте до контакт-центру - надання послуги буде призупинено.

Процедуру тимчасового відключення не врегульовано. Все залежить як від послуги, так і від регіональних особливостей - наприклад, тимчасове відключення кабельного ТБ нічим не відрізняється від перманентного. Десь можна зателефонувати та й Вам призупинять надання послуги та не будуть нараховувати негативний баланс, а десь це категорично не сприймають або можуть стягувати за це окрему оплату.