uk en ru

Способи оплати

Оплата банківською карткою он-лайн. Оплата готівкою у терміналах.
Обирайте найзручніший спосіб поповнення рахунку.

Доступні способи оплати

Абонентам Тріолан доступні майже всюди всі способи оплати - через банк, через термінали або через інтернет.

Для здійснення оплати у більшості випадків потрібно знати номер свого особового рахунку. У деяких випадках - достатньо знати тільки номер телефона, що пов'язаний із особовим рахунком.

Пам'ятайте, що при здійсненні платежів може стягуватись комісія, відповідно до тарифів банку.

Оплата через інтернет

Це оплата за допомогою банківської картки або поточного рахунку користувача, яка здійснюється на захищених інтернет-сервісах банків або спеціалізованих платіжних систем.

Ви можете обрати платіжну систему з переліку, або ж увійти до особистого кабінету, щоб сплатити через інтернет.

  • | PrivatBank

    оплата через інтернет банківскою карткою будь-якого українського банку

Оплата у терміналах самообслуговування

Поповнення готівкою свого особового рахунку у спеціалізованих терміналах оплати.

Ми співпрацюємо з найбільш розповсюдженими в Україні компаніями та термінальними системами. Знайти найближчий до Вас термінал можна на сайті обраної Вами платіжної системи.

  • PrivatBank

    оплата у терміналах самообслуговування та відділеннях ПриватБанку

Якщо оплата не надійшла

Найрозповсюдженішою помилкою, яка зустрічається під час сплати за послуги - це невірне введення номера особового рахунку. Як наслідок такої помилки - Ваш платіж адресується не до Вашого особового рахунку.

Уважно перевіряйте реквізити платежу, що ви вказуєте, перед тим, як здійснити оплату. Якщо є сумніви що Ви вірно запам'ятали свій особовий рахунок - краще уточніть його номер у контакт-центрі.

Якщо ж трапилось таке, що Ваш платіж було через помилку відправлено на іншій особовий рахунок, або ж він зовсім не надійшов - негайно звертайтесь до контакт-центру. Від Вас будуть потрібні деталі щодо платежу, тому краще за все, якщо чек буде у вас під рукою. Дублікат чека завжди можна отримати у платіжній системі, за допомогою якої Ви здійснювали оплату.

Сплатити саме за потрібну послугу та не помилитись при введенні номера рахунку, а також перевірити стан оплати за кожним з Ваших рахунків завжди можна у особистому кабінеті.