uk en ru

Triolan.NET: Інтернет

Доступ до інтернету вже багато років, як перестав бути розкішшю.
Ми надаємо доступ до мережі там, де у ньому є потреба - у квартиру та у приватний будинок, до оселі та у нежитлове приміщення, фізичним та юридичним особам.

Доступ до Інтернету там, де він потрібен

У квартирі
У приватному будинку
У нежитловому фонді
Юридичним особам
Інтернет до 100 мегабіт

Пропозиція, що підходить більшості користувачів - підключення до мережі Інтернет через порт 100 мегабіт.

Можливостей порту більш ніж достатньо для  комфортної роботи та обміну даними у мережі.

У тарифі -  підключення до порту двох одночасно працюючих пристроїв із можливістю отримання до двох мережевих адрес.

Потребуєте більше пристроїв? Скористайтесь маршрутизатором (роутером) або ж додайте ще один пакет із двома пристроями за аналогічну ціну.

Ремонт та технічна підтримка - безкоштовно, окрім випадків, коли є потреба у прокладанні кабелю та облаштування точок.

Інтернет до 1 гігабіт

Для більш ресурсоємних завдань даємо можливість підключитись до мережі Інтернет через порт 1 гігабіт.

Але це не означає, що Ваша швидкість зросте у десять разів - у мережі не так багато ресурсів, які спроможні віддавати трафік з такою швидкістю. Але взагалі та в цілому - це набагато комфортніше, хоча і дещо дорожче.

1 гігабіт - це не тариф для міні-провайдерів. Ми, як і раніш, обмежуємо Вас у використанні порту двома одночасно працюючими пристроями.

Слід також мати на увазі, що підключення до порту 1 гігабіт істотно складніше, ніж до порту 100 мегабіт. Та таке підключення може потребувати заміну кабелю (особливо, якщо його вже прокладено та він багато чого бачив).

Без обмежень

Ніяких явних або ж прихованих обмежень на об'єми або ж швидкість споживання трафіку НЕМАЄ. Ви отримуєте порт із можливістю одночасного використання двох пристроїв та повністю розпоряджаєтесь його можливостями.

Під цим слід розуміти, що швидкість, з якою Ви маєте доступ до того чи іншого ресурсу у мережі Інтернет не залежить від Вашого балансу, від того, скільки або з якою швидкістю ви завантажили перед цим, та інших факторів.

Крім цього, ми ні з яких обставин не обмежуємо швидкість доступу з нашої мережі до того чи іншого ресурсу. Ми засуджуємо пірінгові війни та не приймаємо в них участь принципово. Ми сприяємо будь-якому обміну трафіком з будь-якими провайдерами.

Інтернет від Тріолан

підключитись до мережі можна вже сьогодні
  • Достатньо залишити заявку по телефону
  • Майстер прибуде у зручний для Вас час задля з'єднання Ваших пристроїв із мережею Тріолан
  • Почніть користуватись одразу ж після підключення
тарифи та підключення

Додаткова інформація

Про мережеві налаштування. Додаткове обладнання. Що потрібно знати про швидкість доступу до мережі.
Мережеві адреси

Зазвичай, мережеві налаштування присвоюються автоматично - за допомогою DHCP. Ваш пристрій при ввімкненні запитує в мережі адресу IPv4 та отримує її. Яка це буде адреса - так звана «реальна» чи «сіра» не принципово - обидві вони однаково ефективні.

Ми самі відстежуємо напруженість Вашого трафіку та за необхідності, щоб розвантажити наші NAT-системи, починаємо видавати Вам «реальну» адресу, якщо до цього видавали «сіру».

Але ж, якщо Ви з яких-небудь причин потребуєте саме реальну адресу на постійній основі - Ви можете замовити собі таку послугу, але сплачується користування реальною адресою за окремим тарифом.

Також надаємо можливість працювати з використанням IPv6, якщо є така потреба.

Додаткове обладнання

Wi-Fi роутер. Якщо Вам потрібно працювати з мережею Інтернет через Wi-Fi, то без нього не обійтись. Ви можете придбати будь-який, зручний Вам, роутер і ми допоможемо його налаштувати. Налаштування роутера (якщо знадобиться) - виконаємо безкоштовно.

ONU («онушка»). Це пристрій для підключення до мережі GEPON - застосовується, як правило, при підключенні у приватному секторі для перетворення оптичного сигналу у звичайний ethernet. Дізнатись які саме пристрої добре зарекомендували себе у мережі Тріолан (на думку наших користувачів) можна за цим посиланням.

Wi-Fi антена. Її призначено для підключення до мережі Інтернет за допомогою технологій Wi-Fi або WiMAX. Достатньо екзотичний спосіб підключення, що стане у нагоді у тих випадках, коли неможливо організувати кабельну мережу. Однак, є моменти, що потребуватимуть уваги - вартість, ліцензування у контролюючому органі, але про все може детально проконсультувати майстер.

Як перевірити швидкість

https://speedtest.net - перевірити швидкість Вашого з'єднання з мережею можна на цьому сайті. Краще, звісно, не он-лайн, а у додатку - так на вимірювання не буде впливати Ваш браузер та його активність. Методика достатньо спірна, проте дає розуміння про проблеми, якщо вони є.

Натиснувши «Change Server» та обравши один із серверів Triolan, Ви маєте змогу перевірити швидкість у нашій мережі.

Швидкість краще за все вимірювати під'єднавшись просто до кабелю, що приходить у приміщення. Чим більше комутаторів (особливо з різними технологіями та середовищами передавання даних) між кабелем та тим пристроєм, де Ви вимірюєте швидкість - тим нижчою може визначитись підсумкова швидкість.

Чому низька швидкість?

Слід мати на увазі, що швидкість визначається двома факторами - швидкістю Вашого порту та швидкістю порту, до якого підключено ресурс, з яким Ви взамодієте.

Не менш важливою є й завантаженість каналів різних провайдерів (а їх може бути багато), що з'єднують згадані два порти - Ваш та Вашого ресурсу.

При цьому, якщо за навантаженням на наші канали ми слідкуємо невпинно, то вплинути на всіх провайдерів у світі ми далеко не завжди у змозі.

Крім того - важливе значення має завантаженність потрібного Вам ресурсу. Якщо потрібний Вам ресурс підключено до порту з низькою швидкістю, якщо сам він або канали його провайдера перевантажено - швидкість доступу навряд чи буде високою, і ми тут нічого не зможемо подіяти.

Проте, якщо Вам здається, що взаємодія з тим чи іншим ресурсом недостатньо швидка - викликайте майстра.

Ми перевірятимемо наші канали зв'язку, ми будемо перевіряти Вашу абонентську ділянку мережі, ми будемо працювати з налаштуваннями Вашого обладнання, ми намагатимемось вплинути на провайдера, до якого підключено потрібний Вам ресурс та на сам ресурс. Ми робитимемо все можливе, щоб Ви мали комфортну швидкість.

дізнайтесь більше про підключення

Тарифи та підключення