Кабельне Телебачення

01 січня 2020 року буде змінено тариф на Кабельне Телебачення

 новий тариф: 96.00 гривень за 30 діб 

тариф за 1 добу користування становитиме 3.20 разом із ПДВ

ЗМІНИ у публічному договорі

Відповідно до наказу № 01/10-19 від 01.10.2019 року, ТОВ «Контент Трейдінг» інформує про зміну тарифів на підписку на послуги Кабельного Телебачення та зміну умов надання Послуг на підставі публічного договору.

З оновленими умовами публічного договору, що набирають чинності з 01.01.2020 року, та новими тарифами Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті ТОВ «Контент Трейдінг» за цим посиланням

Чому змінюється тариф

Чергове підвищення розміру ліцензійних відрахувань українськими медіагрупами (канали «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна» та ін.) у два рази, а також зростання суми відрахувань за авторські права для інших каналів на 10-20% з 01 січня 2020 року очікувано призводить до підвищення вартості послуг для кінцевих користувачів.

Крім того, ми запланували низку змін до поточного переліку каналів - а саме, найменш рейтингові телеканали ми плануємо замінити більш якісним та цікавим для широкої аудиторії глядачів телеконтентом, що, в свою чергу, також вплине на розмір абонплати.

Зміни у переліку каналів

Ще одною значною зміною стане вилучення каналів Футбол 1 та Футбол 2 із переліку доступних каналів. Нажаль, рішення медіагрупи-власника на 2020 рік не передбачає можливості включення цих двох безумовно популярних каналів у існуючи пакети провайдерів. Канали будуть розповсюджуватись лише на OTT-платформі Oll.tv виключно у складі окремого пакету.

На заміну цим каналам у переліку доступних у 2020 році буде додано новий футбольний канал Футбол 3

Якщо Вас цікавить інформація про нові канали, які почнуть з'являтися у переліку доступних починаючи з 01.01.2020 року - скористайтесь цим посиланням:

більше нових каналів

Новий тариф - Нові канали

ще більше цікавого контенту для користувачів телебачення

Paramount Channel

Paramount Channel - це цілодобовий телеканал, що показує фільми з бібліотеки найстарішої американської кіностудії Paramount Pictures - одного з провідних у світі виробників кінорозваг. Канал для всіх, хто бажає насолоджуватись дійсно шедеврами кінематографу у себе вдома.

Телеканал FOX

FOX - це мабуть один з найкращих світових розважальних телеканалів.

Лідируючи позиції канал займає завдяки великій кількості прем'єрного контенту від провідних світових студій. У сітці мовлення каналу - серіали різноманітних жанрів: трилери, містика, детективи, бойовики та звісно ж - комедії. «Гра Престолів», «Ходячі Мерці», «Готем», «Демони ДаВінчі» ці, та багато інших прем'єрних серіалів тільки на каналі FOX. Відтепер - і в мережі Triolan.

National Geographic

телеканали National Geographic та Nat Geo Wild

National Geographic Channel - відомий у всьому світі канал, основним контентом якого є науково-популярні фільми про науку, природу, культуру та історію.

Nat Geo Wild - телеканал, що присвячений телепередачам про дику природу, навколишнє середовище та дивовижним істотам, що мешкають на планеті Земля. Канал для усіх, хто цікавиться природою та кому небайдуже майбутнє нашої планети.

Телеканал HISTORY

HISTORY - це міжнародний кабельний канал, що здобув визнання країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки.

Телеканал, що поєднує в собі сучасний світ та його історичі корені, щоб дарувати актуальний, дивовижний та цікавий контент своїм глядачам. Захоплючі пригодницькі шоу про підкорення дикої природи, подолання себе, виживання у різноманітних ситуаціях та багато іншого - все це канал HISTORY.

Cartoon Network

Cartoon Network - це один з найбільших у світі мультиплікаційних телеканалів для дитячої аудиторії

Канал nicktoons

Nicktoons - це ще один канал з сім'ї Nickelodeon, який орієнтовано на дітей віком від 6 до 10 років із найулюбленішою дитячою анімацією. 24 години ексклюзивних мультсеріалів та популярних шоу.

travel+adventure

канал Travel and Adventure - пізнавально-розважальний канал про подорожі, туризм, активний відпочинок та пригоди. Корисні поради від досвідчених мандрівників, захоплюючі пригоди, яскраві враження, ідеї нових маршрутів, незабутні подорожі та вражаючі відкриття. Канал, що сподобається всій родині.

Канали FILMUA

телеканали FILMUADRAMA та Кус-Кус

FILMUADRAMA - канал, що стане до смаку усім, хто полюбляє мелодрами та драми. Серіали, повнометражні художні фільми та тематичні програми - весь контент для шанувальників жанру у одному каналі.

Канал Кус-Кус - це розважально-пізнавальний канал, що демонструє різноманіття кулінарних напрямків, навчає та пропагандує культуру приготування та вживання іжі. Телеканал, що стане у нагоді гурманам та тим, хто полюбляє як просту, так і складну кулінарію. Теорія та практика приготування їжі, цікаві факти, кухні народів світу та різноманітних культур, а також програми про смачну та здорову їжу - все це канал Кус-Кус.

Рибалка ТВ

канал РибалкаTV - новий український канал для справжніх фанатів рибної ловлі та та усього, що її оточує. Цікаві огляди, авторські програми, спортивне та світове рибальство, цікаві шоу та телепередачі.

Канал Футбол 3

Футбол 3 - це новий телеканал футбольної тематики від авторів каналів Футбол 1/Футбол 2. Канал, який також цілком присвячений футбольним подіям та трансляції футбольних матчів.

цей телеканал стане доступним у мережі одразу ж після офіційного запуску каналу, орієнтовно - у лютому 2020 року

Вже знайомі абонентам телеканали

Популярні українські канали

Користувачам Кабельного Телебачення доступні до перегляду популярні українські телеканали

 • 1+1
 • ICTV
 • Інтер
 • K1
 • Новий Канал
 • ТЕТ
 • СТБ
 • Україна

та багато іншіх телеканалів...

Повний перелік каналів

Телеканали Viasat+TV1000

Якісний телеконтент широкої спрямованності також доступний нашим абонентам - на каналах Viasat+TV1000, що надаються в усіх форматах Кабельного Телебачення від Triolan

 • TV1000 Action East
 • TV1000 East
 • TV1000 World Kino
 • VIP Comedy
 • Epic Drama
 • Viasat Sport
 • Viasat Explore
 • Viasat History
 • Viasat Nature

Повний перелік каналів

Преміальні канали

Окрім вищеназваних каналів, нашим абонентам також доступний перегляд преміальних телеканалів різної тематики на будь-який смак та вподобання - спортивних, розважальних, дитячіх, сімейних та іншіх...

 • NIKI Kids
 • NIKI Junior
 • Nickelodeon
 • Nick Junior
 • Paramount Comedy
 • BOLT
 • Kvartal TV
 • Star Family
 • Star Cinema
 • Spike

Повний перелік каналів

Один тариф - Усі формати

*тариф 3.20 грн./доба включає до себе усі формати та не залежить від кількості приймачів у приміщенні.

Аналогове телебачення

75 каналів у звичному форматі кабельного телебачення. Підходить для перегляду на будь-якому телеприймачі.

Цифрове телебачення

100+ каналів у цифровому форматі. Підходить для перегляду на телеприймачах, які обладнано тюнером стандарту DVB-C

IPTV

100+ каналів у форматі IPTV. Зручний перегляд телеканалів на комп'ютері, ноутбуці, смартфоні або SMART-TV

Питання та відповіді

Ми зібрали основні питання, які турбують наших користувачів

Щоб розгорнути відповідь на питання - просто натисніть на нього

Не знайшли відповідь на своє питання? Ви можете знайти відповідь на нього за допомогою нашого консультанта на нашій сторінці у мережі Facebook

Спитати на Facebook
Що трапилось із каналами Футбол 1 та Футбол 2?

Рішенням медіагрупи Україна (власника даних телеканалів) у 2020 році канали Футбол 1 та Футбол 2 не будуть включені до складу жодного пакету каналів українських провайдерів.

Розповсюдження цих каналів у 2020 році буде виконуватись у складі окремих пакетів та/або за допомогою підписки на OTT-сервісі oll.tv виключно у складі окремого пакету

Я вносив(ла) передплату більш ніж до 01.01.2020.
Що буде з нею?

Внесену передплату за умовами публічного договору буде перераховано у відповідну кількість днів користування вже за новим тарифом, починаючи з 01.01.2020 року

Чи буде доступною передплата на рік зі знижкою?

Ні, такої можливості не передбачено

Чому тепер немає тарифу за календарний місяць?

Враховуючи попередній досвід у використанні місячного тарифу, ми вирішили відмовитись від складних процедур нарахування сплачених днів користування (принципи якого не завжди залишались прозорими та зрозумілими користувачам). Тож, ми вирішили залишити лише простий варіант розрахунку - за добу. Щоб кожен мав змогу просто і прозоро рохрахувати - скількі саме днів він планує користуватись послугою, а не займатись розрахунками - на скільки саме вистачить внесених коштів, якщо їх трохи більше або менше за місячний тариф

Якщо мені не цікавий один чи декілька каналів,
чи можу я сплачувати меншу суму?

Наразі, можливості формування відокремлених пакетів каналів не передбачено, то ж сплачувати потрібно повну суму.

Але звісно ж, дивитися чи не дивитися ті чи інші канали - це вибір самого користувача, який можна вирішити переналаштуванням телеприймача.

Як підключити додаткові телеканали?

Наразі, такої можливості, як додавання каналів за бажанням користувача, не передбачено.

Проте, кожен користувач може додатково скористатися будь-яким з спеціалізованих сервісів платного телебачення у мережі Інтернет.

Де та як можна сплатити за телебачення?

Обрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати Ви завжди можете на наших сайтах: triolan.com та triolan.tv

Також, сплачувати за телебачення можна за допомогою Особистого Кабінета - triolan.name