uk en ru

Співпраця з Тріолан

Оскільки Тріолан - це не єдина форма господарської ієрархії, то говорити про таке поняття, як «вакансії  у Тріолан» буде не зовсім коректно. Більш вірно взаємодію суб'єктів у Тріолан можна охарактеризувати саме як «співпрацю».

Обслуговування мереж

Якщо маєте досвід роботи з обслуговування мереж та маєте бажання керувати своєю долею власноруч - періодично проводимо тендери на обслуговування мереж Тріолан у містах нашої присутності.

Для співпраці - обов'язково бути приватним підприємцем. Якщо потрібно оформитись - допоможемо. Вести звітність - навчимо.

Забезпечуємо всіма додатковими послугами - супроводом у фінансових питаннях, послугами контакт-центру, інженерною підтримкою та ін. Ваше основне завдання у Тріолан - працювати із клієнтами.

Консультації та допомога клієнтам

Маєте досвід або ж бажання спробувати себе у дистанційній допомозі клієнтам? Періодично шукаємо консультантів контакт-центру.

Співпрацюємо виключно з приватними підприємцями. Якщо потрібно оформитись - допоможемо. Вести звітність - навчимо.

Забезпечуємо доступом до всієї необхідної інформації для проведення консультацій користувачів та вирішення їх питаннь у телефонному режимі.

Також, забезпечуємо необхідними програмними засобами. Надаємо інженерну підтримку. Ваше основне завдання у Тріолан - робота зі зверненнями клієнтів перш ніж буде підключено спеціаліста, що обслуговує мережу.

Бажаєте подробиць або є запитання?

Дізнатись про наявність відкритих запитів на співпрацю можна звернувшись до контакт-центру

Також, можна надіслати інформацію про себе (контакти, резюме, анкету та ін.) з вказівкою - у якому напрямку Вас цікавить співпраця з Тріолан на нашу електронну адресу