uk en ru

Новини

З 01.11.2021 Тріолан переходить на Місцеві тарифи на послуги

З 01 листопада 2021 року ми змінюємо підхід до формування тарифів на послуги.

Відтепер, тарифи на послуги також можуть бути встановлені у кожному будинку окремо.

Чому ми вирішили встановити тарифи на будинок?

Причина залишається такою ж самої, як і та, що спонукала нас перейти на Місцеві тарифи на підключення - всі будинки різні, тож єдиний тариф на послуги у деяких з осель буде занизьким для якісного надання послуг, а у деяких з будинків може стати завеликим для користувача. Тож ми, як і раніше, вважаємо, що тарифи у одному будинку не повинні залежати від особливостей інших будівель.

Де та які тарифи на послуги будуть встановлені з 01.11.2021?

Перші зміни у тарифах відбудуться 01 грудня 2021 року у декількох будинках.

Значніша частка змін відбудеться вже з 01 січня 2022 року: тарифи зміняться у 60% всіх будинків, що підключені до мережі Тріолан. Для решти 40% будинків тарифи залишаться без змін.

Але варто мати на увазі, що з часом тарифи можуть змінитися - відповідно до особливостей кожного окремого будинку. Вище ми надаємо узагальнену інформацію щодо вартості послуг по всій мережі Тріолан. А вже щоб дізнатись - який саме тариф буде саме у Вашому будинку - перейдіть у розділ підключення на сайті, зверніться до майстра, який обслуговує Ваш будинок, до наших консультантів або можна написати нам просто у Telegram або на Facebook .