uk en ru

Новини

З 01.08.2021 Тріолан переходить на Місцеві тарифи на підключення

З 01.08.2021 Тріолан переходить на Місцеві тарифи на підключення

З 01 серпня 2021 року ми змінюємо підхід до формування тарифів на підключення. Основні зміни відбулись у наступному: якщо раніше тарифи на підключення були єдині по всій мережі Тріолан, то відтепер тарифи можуть бути встановлені в кожному будинку окремо.

Чому ми вирішили встановлювати тарифи на будинок?

Всі будинки різні, кожен з них має свої індивідуальні властивості: різні тарифи на наші послуги, різна кількість підключених користувачів, різні умови сервітуту та працюють різні майстри. Все це впливає на те, яким може бути тариф на підключення у конкретному будинку. Якщо встановити єдині тарифи по всій мережі (або навіть окремі у місті) - це призведе до появи деяких середніх тарифів для значної кількості будинків. Але, зважаючи на те, що будинки відрізняються - ці тарифи для одних будинків будуть занадто низькими, а для інших - завеликими. Тож чи повинні тарифи в одному будинку залежати від особливостей іншого? Ми вважаємо, що ні. І цього можна уникнути - встановити для будинку свої тарифи, які можуть відрізнятися від тарифів у сусідніх будівлях.

Де та які тарифи на підключення будуть встановлені з 01.08.2021?

З 01 серпня тарифи буде змінено у 12,5% будинків. У решті 87,5% - тарифи залишаться без змін. При цьому, з часом тарифи й у цих будинках можуть змінитися - в залежності від особливостей кожного окремого будинку. Щоб дізнатися які саме тарифи буде встановлено саме у вашому будинку вже с 01.08.2021, Ви можете на сайті у розділі «Підключення» , звернутись до майстра, що обслуговує Ваш будинок, до консультанта контакт-центру або ж звернувщись до нас у Telegram або Facebook