uk en ru

Інформація

Абонентські термінали для підключення до пасивної оптичної мережі FTTH (PON)

Зверніть увагу

У зв'язку з теріторіальними особливостями мережі, може статися так, що обраний Вами термінал не підійде для підключення безпосередньо за Вашою адресою. Щоб уникнути придбанняя обладнання, яке не стане у пригоді, обов'язково проконсультуйтесь перед придбанням абонентського терміналу.

Foxgate ONU 1001WZ

Гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чипсеті ZTE™, який розроблено для використання у рішеннях FTTH/FTTO. Відповідність стандартам IEEE802.3ah и CTC 2.1 дозволяє використовувати це обладнання у мережах, які побудовано з використанням обладнання GEPON різноманітних світових виробників.

Foxgate NR1101

Foxgate NR1101 - гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чипсеті Realtek, розроблений для використання у рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah и CTC 2.1 дозволяє використовувати це обладнання у мережах, які побудовано з використанням обладнання GEPON різноманітних світових виробників.

Picotel PU-E810

Picotel PU-E810 призначена для роботи у PON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) та повністю сумісна з OLT BDCОМ. Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) та один оптичний порт SC/PC. EPON ONU виконана у сучасному стильному дизайні, якій підійде до будь-якого інтер'єру.

Stels TM FD111HZ

Stels TM FD111HZ - призначено для використання у пасивних оптичних мережах у якосітя абонентського пристрою. EPON ONU FD111HZ відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 и CTC2.0/2.1. ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (коннектор RJ-45) для підключення обладнання абонента, та оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі.

Huawei GPON ONU HG8010

(використовується у м. Харків та смт. Дергачі)

Huawei GPON ONU HG8010 - це надійний оптичний мережевий термінал, який призначено для підключення до мереж FTTH у якості основного багатофункціонального домашнього або офісного шлюза. HG8010 обладнано одним адаптивним Gigabit/Fast Ethernet-портом з автоузгодженням для одночасного та безперебійного доступу до мережі, комфортної роботи з сервісами VoIP та перегляду потокового відео у режимі HD.