Меню
з 01 січня 2017 року

Абонплата за телебачення
15 грн. на місяць

або 150 гривень на рік

(при внесенні суми в 150 грн. або більшої суми одним платежем)
Усі платежі, що надійшли протягом 1 дня, враховуються як один платіж.

Дізнатися більше...

Чому телебачення більше не надається без абонплати?

 

В Україні з 01 січня 2017 року набув чинності Закон № 1663-19 "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги".

Прийняття цього закону означає, що медіа-групи отримують право вимагати з операторів кабельного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах.

На даний момент медіа-групи озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж кабельного телебачення, при укладанні договорів в грудні цього року. Відзначимо, що канали продаються тільки пакетами.

У зв’язку з цим ми з 1 січня 2017 року вводимо плату за телебачення.

Вартість кабельного телебачення становитиме

15 гривень на місяць

або 150 гривень на рік (у разі внесення одним платежем)

у формі передоплати.

Також, одним платежем вважаються усі платежі, які найдішли на рахунок протягом одного дня.

Перелік каналів

Які саме Медіа-групи та канали будуть серед доступних до перегляду телеканалів?

Канали Viasat+TV1000

TV1000 Action East, TV1000 East, TV1000 Русское кино, TV1000 Comedy, Viasat Explore CEE, Viasat History, Viasat Nature CEE, Viasat Sport

Канали групи "Інтер"

Інтер, K1, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель, К2, EuroNews, Zoom

Starlight Entertainment

СТБ, Новий Канал, ICTV, M1, M2, QTV

1+1 Media

1+1, TET, 2+2, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан


Медіа Група Україна

Україна, НЛО TV, Індиго

Інші канали

Окрім вказаних каналів основних Медіа-груп, до перегляду будуть доступні також інші канали, які можуть транслюватись на території України.
Актуальний перелік каналів завжди можна отримати на сайті http://triolan.tv/

Faq

Питання та відповіді

Ми зібрали основні питання, відповіді на які турбують більшу частину користувачів

Як сплачувати за кабельне телебачення

Оплату необхідно вносити авансово, з розрахунку не меньш ніж 15 гривень на місяць або 150 гривень на рік при оплаті одним платежем.

Сплатити за кабельне телебачення можна за допомогою наступних платіжних систем:

Що треба знати, щоб сплатити за кабельне телебачення?

Для того, щоб внести оплату достатньо знати

  • Свій номер телефону
  • Або свій номер особового рахунку кабельного телебачення

Для сплати за допомогою номеру телефона у терміналах його потрібно ввести у поле для особового рахунку/телефону у форматі 38ХХХYYYYYYY, наприклад - 380931721616 або 380577201010

Особові рахунки є унікальними для кожного користувача телебачення та не мають відношення до особового рахунку користувача Інтернет.

Усім користувачам телебачення буде відправлене інформаційне повідомлення у Viber або у вигляді SMS, у якому вказано актуальний номер особового рахунку.

Я не отримав(ла) повідомлення або не пам'ятаю номер свого рахунку

Ви маєте можливість сплачувати не тільки за номером особового рахунку, а й вказавши замість нього свій номер телефону.
Телефон ми рекомедуємо вказувати у форматі 38ХХХYYYYYYY, наприклад - 380931721616 або 380577201010

Коли мені потрібно сплачувати?

Кабельне телебачення надається виключно на умовах передоплати, тож для того, щоб телебачення продовжило працювати без відключень, Вам необхідно підтримувати позитивний залишок на Вашому рахунку.

У подальшому також буде потрібно заздалегідь поповнювати особовий рахунок.

Що робити у разі, якщо мене відключили за несплату від кабельного телебачення?

У випадку, коли було проведено відключення від послуг кабельного телебачення, як наслідок відсутності сплати за користування, підключення можна відновити.

Відновлення підключення до сигналу кабельного телебачення після відключення за несплату є оплачуваним, та буде коштувати 100 гривень, то ж ми радимо не зволікати зі своечасною сплатою за послугу.

Чи є ціна у 15 гривень остаточною?

Зважаючи на те, що медіа-групи вже зараз говорять про майбутнє підвищення вартості за 1 користувача протягом 2017-2018 років, ми не виключаемо майбутніх змін у вартості кабельного телебачення.

Проте, усі зміни проводитимуться виключно спираючись на думку абонентів стосовно зацікавленості в тих або інших каналах та щодо загальної вартості послуги.

Чи є перелік каналів повним та остаточним?

Наведений перелік каналів на цій сторінці включає в себе лише канали Медіа-груп, які стали платними. Повний перелік актуальних каналів можна отримати на сайті http://triolan.tv/

Але, у зв'язку з тим, що Медіа-групи, які власне кажучи, і формують вартість послуг для користувачів, планують підвищення тарифів на власні канали протягом 2017-2018 років, ми не виключаємо можливості внесення змін і у перелік каналів.

Проте, усі зміни проводитимуться виключно спираючись на думку абонентів стосовно зацікавленості в тих або інших каналах та щодо загальної вартості послуги.

Користувачам інтернет також потрібно сплачувати за телеканали?

Так, за кабельне телебачення потрібно сплачувати окремо, незалежно від наявності інших послуг.

Фактично, інтернет та кабельне - це різні послуги, які не залежать одна від одної, то ж так - за користування кабельним також потрібно буде сплачувати.

Так само, як і раніше - у кожного користувача є можливість користування телебаченням без сплати за оренду порта, також як і користування орендованим портом без підключення телебачення.

Тож, незалежно від формату - аналогове, цифрове або IP-телебачення. а також незалежно від моделі доступу до орендованого порту (з абонплатою чи без абонплати у робочий час) доступ до телеканалів буде потребувати оплати.

Чи потрібно будет укладати договір у зв'язку з переходом на платне телебачення

У паперовому вигляді договір укладати не буде потреби.

Ця послуга надається згідно з умовами договору публічної оферти, з положеннями якого можна ознайомитися на сайті http://triolan.tv/

Акцептом (прийняттям) цього договору у повному обсязі є платіж у бік постачальника послуг.

Ви додали нові канали Віасат+ТВ1000 до переліку. Якісь з каналів, що були доступні до 01.01.2017 буде видалено?

Навіть якщо якісь з каналів буде виключено з переліку, це торкнеться лише аналогового формату (у зв'язку с технічним обмеженням формату у 75 каналів). Але це не стосується на даному етапі каналів Медіа-груп "Інтер", "Starlight Entertainment", "1+1 Медіа" та "Медіа Групи Україна"

Переліку каналів у цифровому форматі та у IP-форматі це не торкнеться, оскільки у цих форматах технічно можливо ретранслювати більшу кількість каналів, у порівнянні з аналоговим форматом.

Чому немає каналів "Футбол 1" та "Футбол 2"?

Формування переліку каналів та розміру оплати відбувалося спираючись на висловлені побажання наших користувачів. Нажаль, у порівнянні з остаточним на цю мить переліком каналів, варіант включення цих каналів ("Футбол 1" та "Футбол 2") до переліку набрав меншу кількість голосів.

Але ми продовжуємо переговори з представниками каналів "Футбол 1" та "Футбол 2" щодо умов подальшого іх включення до переліку доступних каналів. Більш детальна інформація з цього питання буде доступна на наших сайтах починаючи з 01.01.2017 року.

Чи є можливість підключити більше каналів?

Така можливість дійсно запланована до реалізації у найближчий час, але виключно у форматі IPTV.

Зараз на этапі запуску знаходиться веб-портал, на якому можна буде ознайомитися с умовами, доступними каналами та придбати додаткові пакети каналів та канали.

Залишились запитання?

У разі, якщо Ви не знайшли відповідь на своє запитання на цій сторінці, або бажаєте дізнатися більше подробиць

Зателефонуйте до нашого контакт-центру, або залиште своє повідомлення на нашій сторінці у мережі Facebook