(057) 720-10-10

/цілодобово/

(057) 720-15-15

/цілодобово/

Особистий кабінет

Smart-проекты компанії “Triolan”

Triolan VB

Система відеозв'язку для абонентів мережі Triolan. За допомогою неї абоненти можуть спілкуватися між собою у відеорежимі, створювати, або брати участь у відеоконференціях.

tPhone

Дана послуга надає абонентам можливість отримання одного або декількох міських телефонних номерів. tPhone заснована на IP- телефонії, тобто здійсненні дзвінків через інтернет, використовуючи персональний комп'ютер або будь який мобільний пристрій.

Triolan.mobi

Тепер всі клієнти компанії Triolan, а також нові абоненти можуть підключитися до бездротового інтернету! Ви можете користуватися доступом до мережі Інтернет з будь-якої точки Вашого будинку за допомогою технології Wi -Fi, а також у зоні покриття Triolan без обмеження швидкості і трафіку!

Triolan.tv

Завдяки кабельному ТБ від Triolan Ви отримуєте: різноманітність телеканалів; кращі фільми і передачі, визнані  у всьому світі;  хорошу якість зображення в будь-яку погоду; оперативне сервісне обслуговування.

Перевірка можливості підключення

  • Місто:
  • Вулиця:
  • Будинок:

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с у нежитлових приміщеннях та для юридичних осіб по низці територій.

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с у населених пунктах Харківської області.

Шановні користувачі!
 
З 01 січня 2019 року зміниться тариф на Кабельне Телебачення
 
Новий тариф складе 70 гривень на місяць.
 

Всі новини "Тріолан"