(057) 720-10-10

/цілодобово/

(057) 720-15-15

/цілодобово/

Особистий кабінет

Про компанію

Ласкаво просимо!

Давайте знайомитися!

Ми - найбільша телекомунікаційна мережа, що прогресивно розвивається. Стартувавши в 2008 році, компанія Тріолан завоювала стабільну позитивну репутацію провайдера, що надає широкий спектр послуг за доступними цінами. Основним видом підключення до телекомунікаційних мереж є підключення по оптоволоконним лініям.

Наше покриття є в найбільших обласних центрах України: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Сумах, Полтаві, Запоріжжі, Рівному - і це не межа!

Перелік послуг компанії Тріолан може задовольнити навіть найвибагливішого абонента: це і Інтернет, і кабельне ТБ, і IP - телефонія, і домофони та відеоспостереження!

Ставши абонентом нашої компанії, Ви отримуєте можливість доступу до локальної мережі, високошвидкісний доступ в мережу Інтернет без обмеження трафіку та швидкості, якісне кабельне телебачення в аналоговому та цифровому форматах (без обмеження кількості підключених ТВ пристроїв).

Triolan - це команда професіоналів, яка працює заради комфорту кожного абонента. У будь який час доби, ми надаємо кваліфіковану допомогу в підключенні і обслуговуванні наших клієнтів. Ми піклуємося про комфорт абонентів нашої компанії, тому власна сервісна служба Тріолан оперативно реагує на всі заявки і питання абонентів. Також ми не обмежуємо клієнтів нашої компанії у виборі способу оплати - банки, термінали, власні пункти прийому платежів.

Кредо нашої компанії - послуга повинна бути доступною і зрозумілою! Саме тому ми не продаємо «цифри » - мегабіти, кількість каналів... Ми пропонуємо конкретний обсяг послуг.

Не вірите ? Перевірте!

Triolan - Життя без обмежень!

Перевірка можливості підключення

  • Місто:
  • Вулиця:
  • Будинок:

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с у нежитлових приміщеннях та для юридичних осіб по низці територій.

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с у населених пунктах Харківської області.

Шановні користувачі!
 
З 01 січня 2019 року зміниться тариф на Кабельне Телебачення
 
Новий тариф складе 70 гривень на місяць.
 

Всі новини "Тріолан"